دسته بندی

باسکول دیجیتال با خروجی رله 300 کیلویی

گارانتی: دیجی تضمین

باسکول دیجیتالی با خروجی رله 300 کیلویی ممتاز دارای کفه ای از جنس استیل بوده و ابعاد کفه این باسکول دیجیتالی صنعتی رله دار 50 سانتی متر در 50 سانتی متر می باشد .باسکول دیجیتال صنعتی با خروجی رله 300 کیلویی ممتاز دارای نرده حفاظ برای تکیه دادن بارهای که ارتفاع بلندی داند و برای توزین باید به گارد باسکول تیکه دهند می باشد .جنس بدنه باسکول دیجیتال با خروجی رله ممتاز فلزی بوده کا با رنگ کوره ای پوشش داده شده و دارای سینی استیل برای کفهذ می باشد که قابلیت جدا شدن و شستشو را دارد .کاربرد باسکول با خروجی رله ممتاز برای مصارفی که نیاز به اتصال فرمان از طریق رله فرمان به شیر برقی یا جک برقی دارند می باشد .

۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال تخفیف ۱ %

باسکول دیجیتال با خروجی رله 300 کیلویی

باسکول دیجیتال با خروجی رله 300 کیلویی
 
باسکول دیجیتالی با خروجی رله 300 کیلویی ممتاز دارای کفه ای از جنس استیل بوده و ابعاد کفه این باسکول دیجیتالی صنعتی رله دار 50 سانتی متر در 50 سانتی متر می باشد .
 
باسکول دیجیتال صنعتی با خروجی رله 300 کیلویی ممتاز دارای نرده حفاظ برای تکیه دادن بارهای که ارتفاع بلندی داند و برای توزین باید به گارد باسکول تیکه دهند می باشد .
 
جنس بدنه باسکول دیجیتال با خروجی رله ممتاز فلزی بوده کا با رنگ کوره ای پوشش داده شده و دارای سینی استیل برای کفهذ می باشد که قابلیت جدا شدن و شستشو را دارد .
 
کاربرد باسکول با خروجی رله ممتاز برای مصارفی که نیاز به اتصال فرمان از طریق رله فرمان به شیر برقی یا جک برقی دارند می باشد .
 
تولیدی هایی که دارای مخازنی می باشند و نیاز دارند مواد اولیه داخل این مخازن از طریق شیر برقی یا جک برقی جهت پر کردن ظروف یا کیسه استفاده نمایند کاربرد دارد و نحوه کارکرد این باسکول دیجیتالی صنعتی رله قطع کن به

این شکل می باشد که شما قبل از شروع به کار کردن میزان وزنی که به طور مثال قرار است داخل کیسه پر کنید را برای نمایشگر رله دار تعریف کرده به طور مثال 50 کیلوگرم و وقتی کلید استارت نشان دهنده رله دار می زنید جک

برقی باز شده و مواد داخل کیسه ای که روی کفه باسکول دیجیتالی رله قطع کن قرار دارد ریخته می شود و پس از این که به وزن 50 کیلو رسید رله فرمان عمل کرده و جک برقی بسته شده و اپراتور می تواند کیسه پر شده را کنار

بگذارد و کیسه دوم را آماده کند و پس از آماده شدن کیسه دوم کلید استارت را مجددا زده تا این روند ادامه داشته باشد .
 
همچنین برای بالا بردن سرعت کار می توانیدبرای باسکول دیجیتال صنعتی رله قطع کن ممتاز و فاصله بین قطع و وصل شدن جک برقی یا شیر برقی زمان تقریبی به طور مثال 8 ثانیه تعریف کنید تا دیگر پس از قطع شدن شیر برقی یا

جک برقی نیاز نباشد  اپراتور کلید استارت را بزند و پس از این که کیسه اول پر شد و رله فرمان داد و جک برقی قطع شد اپراتور فرصت دارد تا 8 ثانیه کیسه اول را کنار گذاشته و کیسه دوم را آماده کند تا پس از 8 ثانیه رله فرمان از

طرف باسکول دیجیتال رله قطع کن عمل کرده و جک برقی باز شده و کیسه دوم نیز پر می گردد و نیازی به زدن کلید استارت توسط اپراتور نیست کارکرد با باسکول صنعتی رله قطع کن بسیار آسان بوده و در زمان تحویل به مشتری

نحوه کار با باسکول رله قطع کن توضیح داده می شود و به همراه باسکول دفترچه آموزش کار با دستگاه خدمت شما ارائه می گردد .

همچنین اگر در حین کار با
باسکول صنعتی دیجیتالی رله دار 300 کیلویی ممتاز دچار مشکل شدید با واحد خدمات باسکول دیجیتالی شرکت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش خدمات باسکول رله دار شما را راهنمایی نمایند .
 
در کارخانجاتی که علاوه بر دقت توزین ، سرعت عمل در کار برایشان مهم می باشد می توانند از این باسکول دیجیتالی رله دار استفاده نمایند  و از کاربردهای این دستگاه برای پر نمودن دقیق مواد اولیه خود در ظرف یا کیسه یا .... با هر

وزنی که نیاز دارند اقدام نمایند .
 
بباسکول صنعتی دیجیتال رله دار 300 کیلویی ممتاز  دارای 16 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .
 
 این باسکول دیجیتال رله دار دارای 1 لودسل بوده و این لودسل دارای گواهی OIML استاندارد جهانی بوده و از دقت و قدرت و حساسیت بالایی برخوردار می باشد .
 
نور صفحه نمایشگر باسکول رله دار 300 کیلویی ممتاز بسیار خوب بوده و در محیط های که نور کمی دارند به راحتی قابل مشاهده می باشد .
 
این باسکول رله دار 300 کیلویی تا 3 رقم اعشار در قسمت تنظیمات نمایشگر داراست که قبل از تحویل به مشتری توسط واحد خدمات باسکول شرکت تنظیم شده و آموزش لازم جهت استفاده مشتری نیز ارائه می گردد .
 
پس از پاین یافتن کار شما و پایان توزین بار خود را از روی کفه باسکول دیجیتالی با خروجی رله بردارید و برای مدت طولانی باری روی کفه باسکول قرار ندهید .
 
برای جابجایی باسکول با خروجی رله از کشیدن دستگاه برروی زمین جدا خودداری نمایید و باسکول را کاملا از سطح زمین بلند نمایید و اقدام به جابجایی نمایید .
 
از پرتاب نمودن بار برروی کفه باسکول رله قطع کن 300 کیلویی ممتاز  جدا خودداری نمایید و بار خود را به آرامی روی سطح باسکول قرار دهید .
 
پیشنهاد ما به شما در رابطه با بررسی قیمت باسکول دیجیتال رله دار 300 کیلویی ممتاز با سایر مدل ها این است ابتدا از سایت ما بازدید نمایید وضمن مطالعه و بررسی توضیحات هر محصول با توجه به نیاز کاری خود اقدام به خرید

باسکول رله دار نمایید .

نظر شما

سایر موارد پیشنهادی

ترازوی رله دار 50 کیلو

۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال

ترازو رله قطع کن 10 کیلو

۹۸,۰۰۰,۰۰۰ ۹۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال